Lista produktów producenta: Sahco

Od 1831 marka SAHCO przedstawia nieskazitelny kunszt, fascynację i jakość. Należy do najlepszych dystrybutorów tekstyliów na całym świecie dzięki długoletniemu doświadczeniu, zapotrzebowaniu na ekskluzywność i wyczuciu nowoczesności. SAHCO kładzie nacisk na możliwość udoskonalenia każdego wnętrza klasycznymi, nowoczesnymi lub awangardowymi tkaninami oraz tapetami , dywanami i akcesoriami.

Od 1831 marka SAHCO przedstawia nieskazitelny kunszt, fascynację i jakość. Należy do najlepszych dystrybutorów tekstyliów na całym świecie dzięki długoletniemu doświadczeniu, zapotrzebowaniu na ekskluzywność i wyczuciu nowoczesności. SAHCO kładzie nacisk na możliwość udoskonalenia każdego wnętrza klasycznymi, nowoczesnymi lub awangardowymi tkaninami oraz tapetami , dywanami i akcesoriami.Produkty SAHCO świetnie pasują do najbardziej wymagających wnętrz jak domy, ekskluzywne hotele, rezydencje, pałace, luksusowe jachty, pojawiały się również na planach zdjęciowych znanych filmów.
SAHCO jest dla renomowanych projektantów wnętrz i architektów współczesną definicją luksusu i pierwszym wyborem w kategorii najwyższej jakości, gdzie nie uznaje się kompromisów. Kolekcje SAHCO łączą zwyczajność z wrażliwością i wyrazistością. Dedykowane dla wnętrz gdzie nowoczesność dominuje ponad modą.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.