Lista produktów producenta: Khroma

Urocza dolina Lys w północnej Belgii była domem dla rodziny Masureel od wielu lat. Piękne okolice "złotej rzeki" były inspiracją dla wielu malarzy, ale przede wszystkim pod względem ekonomicznym były znane jako główny obszar przędzenia i tkania lnu...

Urocza dolina Lys w północnej Belgii była domem dla rodziny Masureel od wielu lat. Piękne okolice "złotej rzeki" były inspiracją dla wielu malarzy, ale przede wszystkim pod względem ekonomicznym były znane jako główny obszar przędzenia i tkania lnu. W 1850 rodzina Masureel rozpoczęła swoją własną działalność na tym regionie w przemyśle tekstylnym. Okres ten jest znany z rewolucji przemysłowej, w czasie którego rodzina wprowadziła użytkowanie maszyn parowych w obróbce tkanin. Firma została zapoznana z różnymi metodami obróbki tkanin i kontynuowała zdobywanie doświadczenia.  

Pod koniec XX wieku, Masureel International rozpoczyna drukowanie na tapetach włókninowych i tkaninach i staje się jednym z liderów użytkowania tej techniki. Pomimo kryzysu branży tekstylnej w Europie biznes rodzinny się rozrastał dzięki idealnej kombinacji wiedzy technicznej i kreatywności. Dzisiaj, dzięki tym przeszłym wydarzeniom, doświadczenie w eksportowaniu kolekcji i rosnącej potrzeby na kreatywność we wnętrzach, marka własna "Khroma" została założona jako marka mająca w ofercie najwyższej jakości tapety flizelinowe i tkaniny.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 331 elementów